Back to Top

Yhteystiedot ja asiakaspalvelu

Olemme palvelleet asiakkaitamme vuodesta 1991 lähtien saman kantavan ajatuksen kautta: missä ilmapallo, siellä iloinen asiakas. Työmme on luoda ainutlaatuista näkyvyyttä tilaan, tilaisuuteen ja tapahtumaan – sisällä ja ulkona. Olemme toteuttaneet näkyvyysratkaisuja kymmeniintuhansiin tapahtumiin, Suomen tunnetuimmille brändeille ja yrityksille.

Tukkumyynti tarjoaa parhaat juhla- ja kausituotteet yritysten tarpeisiin ja kaupan ketjuille. Ostaminen on mahdollista vain täysin tukkuerin. Juhlat-tuotekategoria on käyttötavarakaupan jatkuvasti kasvavia osa-alueita. Etsimmekin uusia jälleenmyyjiä vastaamaan kuluttajien kasvavaan kysyntään. Jos olet kiinnostunut ryhtymään jälleenmyyjäksemme tai Juhlapisteeksemme, niin ota yhteyttä.

Mikäli olet ostamassa yksityiskäyttöön, niin siirry juhlamaailma.fi-verkkokauppaan.


 

TAPAHTUMANÄKYVYYDEN ASIAKASPALVELU

 

Koskelontie 25 C, 02920 ESPOO
Asiakaspalvelu arkisin klo 8-16 puh. 044 730 8546
Sähköposti: asiakaspalvelu@ilmapallokeskus.fi

Mari Kärkkäinen (opintovapaalla 11/2021 alk.)
046 878 3812
mari.karkkainen@ilmapallokeskus.fi

Ville Levijärvi
040 543 8006
ville.levijarvi@ilmapallokeskus.fi


Sofia Hokkanen

046 878 3448
sofia.hokkanen@ilmapallokeskus.fi

Sonja Suomalainen
044 435 5050
sonja.suomalainen@ilmapallokeskus.fi

 

TUKKUMYYNNIN ASIAKASPALVELU

 

Koskelontie 25 C, 02920 ESPOO
Asiakaspalvelu arkisin klo 8-16 puh. 044 784 4575
Sähköposti: tukkumyynti@ilmapallokeskus.fi

Jaana Hildén
044 024 4264
jaana.hilden@ilmapallokeskus.fi

Jonna Piirainen
046 878 3447
jonna.piirainen@ilmapallokeskus.fi

Pia Pietarila
046 878 3447
pia.pietarila@ilmapallokeskus.fi

Merja Kylmäoja
045 121 0461
merja.kylmaoja@ilmapallokeskus.fi

 

ILMAPALLOKESKUS